• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ANAKART TAMİRİ

Masaüstü bilgisayarınız görüntü vermiyorsa, zamanla kapanıyorsa, kendini resetliyorsa ve buna benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız çözümünüz Kervan Bilgisayar.

 

 

Uzun yıllardır bu işi yapıyoruz ve edindiğimiz tecrübe ile anakart  tamirinde bir numarayız. Bazen yeni bir anakart size bütün sisteminizi değiştirtebilir. Çözülmesi imkansız gibi görünen sorunları teknik donanımımız ve tecrübemiz sayesinde çözüyor ve sizi büyük bir masraftan kurtarıyoruz. Anakartınız markası ya da arızası her ne olursa olsun bize getirin tamir edelim.

BİOS UPDATE

Bios anakartın beyni gibidir. Bilgisayarınızın görüntü vermemesi ya da yeni bir parça taktığınızda parçayı görmemesi ya da değerinden daha düşük görmesi gibi sorunlarda biosunuzu update ediyoruz. Anakartların sitelerinde verilen flash bios mantığı değil tamamen donanımsal. Anakartınızdan bios entegresini söküyor. Programlayıcımızla içine yeni yazılımı atıyoruz eskisinin yedeğini aldığımız için hiç bir sorun olmuyor


Biosunu update ederken elektrikler kesilir veya internet bağlantısı koparsa ya da bunlara benzer bir sorunla karşılaşırsanız anakartınız bir daha görüntü vermez. Ve ev kullanıcılarının çözebileceği arıza olmaktan çıkar artık profesyonel ellerden geçmesi gerekir.

Yazıcı ve Fotokopi TonerlerleriTüm Marka Fotokopi& Yazıcı

Orjinal ve Muadil 
Tonerleri Temini En uygun fiyatlar İle
 

ORJİNAL GRAMAJLARINDA KENDİ MARKA ve MODELİNE UYGUN 1.SINIF %100 GARANTİLİ

TONER DOLUMU 

TÜM MARKALARIN CHİPLERİ STOKLARIMIZDA MEVCUTTUR

SONSUZ CHİP ve CHİP MODÜLLER STOKLARIMIZDA

Notebook Tamiri

NOTEBOOK TAMİRİ

MARKA BAĞIMSIZ NOTEBOOK TAMİRİ

ANAKART

RAM

EKRAN KARTI

LCD PANEL

WRALESS KARTLARI

KLAVYE

ADAPTÖR

BATARYA

MENTEŞE

KASA

OPTİK OKUYUCU

vs. PARÇALAR STOKLARIMIZDA MEVCUTTUR

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret113699